23” Eizo FlexScan EV2303WH

23 Eizo FlexScan EV2303WH

23'' Eizo FlexScan EV2303WH

Panoramiczny, 23-calowy  monitor biurowy z serii EcoView z bardzo cienką ramką i wbudowanym czujnikiem ruchu, który automatycznie przełącza monitor w tryb oszczędzania energii, kiedy użytkownik odchodzi od monitora i przywraca normalny tryb pracy po jego powrocie. EV2303W charakteryzuje się proporcjami obrazu 16:9 i rozdzielczością ekranu Full HD. Eizo FlexScan EV2333W jest pierwszym monitorem FlexScan ze złączem DisplayPort, które  umożliwia transmisję cyfrowego sygnału audio i video poprzez pojedynczy, szerokopasmowy kabel na dystansie do 15 m, bez oznak degradacji sygnału.  Ponadto fabryczna korekcja krzywej gamma minimalizuje rozbieżności kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami tego samego modelu, co jest szczególnie istotne w przypadku konfiguracji wielomonitorowych.

Nowa seria FlexScan Widescreen EcoView. Monitory panoramiczne o przekątnej 23″. Ekran w formacie 16 : 9 o dużej powierzchni roboczej zapewnia nowe możliwości zarówno w zastosowaniach domowych jak i w biurze. Format monitora odpowiada standardowi HDTV co pozwala na oglądanie filmów bez czarnych pasów na dole i górze ekranu (w porównaniu do formatu 16:10 lub 4:3). Stopka FlexStand: regulacja wysokości i możliwość pochylenia ekranu.

Panoramiczny monitor biurowy z serii EcoView z bardzo cienką ramką i wbudowanym czujnikiem ruchu, który automatycznie przełącza monitor w tryb oszczędzania energii, kiedy użytkownik odchodzi od monitora i przywraca normalny tryb pracy po jego powrocie.

Oszczędzanie energii z czujnikiem ruchu
Nowa funkcja EIZO EcoView Sense oferuje wygodę i oszczędność energii, dzięki wykrywaniu obecności użytkownika przed monitorem. EcoView Sense przełącza monitor w tryb oszczędności energii, kiedy nie wykryje ruchu przed monitorem przez 40 sekund oraz przywraca normalny tryb pracy po powrocie użytkownika. EcoView Sense odróżnia obiekty ruchome od nieruchomych, więc wykrycie w zasięgu czujnika np. oparcia krzesła nie przeszkodzi mu w przełączeniu urządzenia w tryb oszczędności energii.

Funkcja Auto EcoView
Funkcja ta wykorzystując umieszczony na przedniej części obudowy czujnik dostosowuje jasność do panujących warunków oświetleniowych – ekran nigdy nie będzie zbyt jasny lub zbyt ciemny. Ma to wpływ na zmniejszenie zmęczenia oczu użytkownika, a także obniża zużycie energii do 40% w porównaniu ze zużyciem energii kiedy funkcja Auto EcoView jest wyłączona i jest ustawiony 100% poziom jasności. Ma to szczególne znaczenie w zastosowaniach korporacyjnych.

Proporcje obrazu 16:9
EV2303W charakteryzuje się proporcjami obrazu 16:9. Format jest taki sam, jaki wykorzystywany jest w standardzie HDTV i dzięki temu obraz zajmuje pełen ekran, bez czarnych pasów u dołu i góry.

Złącze następnej generacji
EV2333W jest pierwszym monitorem FlexScan ze złączem DisplayPort. Złącze umożliwa transmisję cyfrowego sygnału audio i video poprzez pojedynczy, szerokopasmowy kabel na dystansie do 15 m, bez oznak degradacji sygnału.

Niski czas reakcji matrycy
Aby zapewnić przetwarzanie materiałów takich, jak wyświetlane w czasie rzeczywistym informacje w instytucjach finansowych lub klipy video bez smużenia, zastosowano specjalny układ overdrive, którego zadaniem jest zredukowanie czasu reakcji do 7 ms (szarość-do-szarości).

Funkcja Fine Contrast
Aby jak najlepiej dostosować parametry wyświetlanego obrazu do wykorzystywanej aplikacji, wybierz jeden z pięciu trybów funkcji Fine Contrast: Text, Picture, Movie, Custom lub RGB. Przełączanie między nimi następuje po naciśnięciu jednego przycisku na przedniej ściance monitora lub automatycznie – dzięki aplikacji ScreenManager Pro for LCD oraz połączeniu monitora z komputerem kablem USB.

Korekcja krzywej gamma
Fabryczna korekcja krzywej gamma minimalizuje rozbieżności kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami tego samego modelu, co jest szczególnie istotne w przypadku konfiguracji wielomonitorowych.

Cechy produktu:

Producent Eizo
Gwarancja
5 lat
przekątna 23.00 cali
technologia wykonania TN
rozdzielczość nominalna 1920 x 1080 piksele
kontrast 1000:1
jasność 250 cd/m²
maks. częst. odchylania pionowego 76.00 Hz
maks. częst. odchylania poziomego 81.00 kHz
wielkość plamki 0.27 mm
czas reakcji plamki 5.00 ms
kąt widzenia pion 160.00 °
ilość wyświetlanych kolorów 16.77 mln
analogowe złącze D-Sub 15-pin tak
cyfrowe złącze DVI tak
głośniki tak
obrotowy ekran [pivot] tak
spełniane normy jakościowe
  • TUV-GS
  • TCO 99
  • TCO 2003
  • Energy Star
  • zgodność z normą TCO Display 5.0
kolor obudowy beżowy
dodatkowe informacje Kompatybilny z komputerami MAC, Gwarancja 60 miesięcy, Door-to-Door
Reklamy

0 Responses to “23” Eizo FlexScan EV2303WH”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: