40″ Samsung B7000

40 Samsung B7000

40'' Samsung B7000

Elegancki telewizor 40″ Samsung B7000 o ultrsmukłej obudowie i najczystszych barwach może być tylko jeden. Oczywiście jest nim Samsung LED TV serii 7. Niezwykle smukłe telewizory zostały zaprojektowane jako jednolita bryła nieskazitelnego kryształu. Na ekranie LED barwne szczegóły są uchwycone w każdej klatce. Usunięto rozmazanie krawędzi obrazu, wyświetlając jednocześnie pełne i głębokie kolory w każdym pikselu. Oglądaj programy telewizyjne, strony internetowe lub własne materiały, mając pełną świadomość, że równocześnie zachowujesz się fair w stosunku do środowiska naturalnego, To istotny parametr designu – włącz lub wyłącz.


Aby oglądać obrazy, które są najczystszym odzwierciedleniem rzeczywistości, potrzebujesz trzech parametrów: kontrastu, koloru i wyrazistości. To wszystko posiada 40″ Samsung B7000. Wbudowana funkcja Mega Contrast Radio uwypukla wszystkie odcienie szarości. Technologia Wide Color Enhancer Pro z gamą LED gwarantuje, że każdy piksel jest nasycony i tryska kolorami. Dzięki temu telewizory wyświetlają szerszą gamę naturalnych kolorów, uzyskując jednocześnie większą głębię. Nawet przy subtelnych kolorach. Dodatkowo technologia 100 Hz Motion Plus likwiduje efekt zamazanych krawędzi. Dzięki temu oglądany obraz jest wyraźny i czysty. A widz oniemieje z zachwytu.

W przeciwieństwie do innych telewizorów klasy „slim” seria LED TV 7 należy do najbardziej smukłej na świecie. Zamiast wielu części połączonych w jedną całość, nasz telewizor stanowi jednolitą i gładką bryłę, stanowiąc jednocześnie przykład piękna i zaawansowanej technologii. Elegancko wsparty na unikalnej, kryształowej podstawie.

Montaż tego zadziwiająco smukłego telewizora LED TV 7 to tylko jeden obrót śrubokrętem. Tak szybki, jak wyświetlenie jednej klatki obrazu. Rama telewizora posiada odcień bursztynu. Tę technologię wykonania nazwaliśmy Crystal TV. Wystarczy już Jedno spojrzenie – miękkość i wykończenie przekonują, że to coś więcej niż tylko telewizor. To prawdziwe dzieło sztuki.

Telewizor LED TV serii 7 jest tak samo przyjazny dla środowiska naturalnego jak dla twoich oczu. Podświetlenie Samsung LED TV nie zawiera związków rtęci. Dodatkowo przy produkcji stopów ram telewizorów Samsung LED TV wyeliminowano użycie ołowiu oraz emisję lotnych związków organicznych. Możesz więc spokojnie zrelaksować się w ulubionym fotelu.

Wahasz się, czy oglądać telewizję czy raczej ulubione filmy YouTube? Obie te funkcje są dostępne w serii LED TV 7. Prosty w obsłudze widżet umożliwia oglądanie zasobów serwisu YouTube. Wyświetl wszystkie ulubione filmy na dużym ekranie. Dzięki serii LED TV 7 telewizja wykracza poza swoje ramy.

Nie ma już wymówki, aby przechowywać te wszystkie wspaniałe zdjęcia cyfrowe i pliki wideo tylko w aparatach. Jedyną rzeczą, której potrzebujesz wraz z telewizorem LED TV serii 7, jest kabel USB 2.0. Wystarczy podłączyć go i od tej pory można odtwarzać, zapisywać i usuwać posiadane pliki. Funkcja działa nawet z plikami muzycznymi. Teraz prezentację można rozpocząć o dowolnej porze.

Przypuśćmy, że masz ochotę zagrać partyjkę w szachy lub pobawić się w gotowanie online zamiast oglądać telewizję. Serwis „Content Library Flash” dostępny w telewizorach LED TV serii 7 daje taką możliwość. Jest tak dużo rzeczy, które można robić przy użyciu telewizorów LED TV serii 7. Włączając w to oczywiście oglądanie telewizji.

Producent Samsung
Gwarancja
2 lata
technologia wykonania LCD z podświetleniem LED
format obrazu 16:9
przekątna ekranu 40 cali
rozdzielczość nominalna 1920 x 1080 piksele
częstotliwość 100Hz Hz
Full HD tak
tuner 1 (typ) cyfrowy (DVB-T)
obsługiwane systemy stereo
  • SRS TruSurround XT
  • Nicam
głośniki tak
możliwość podłączenia głośników zewn. tak
gniazda wejściowe
  • USB
  • D-Sub 15 pin
  • antenowe
  • 1x Composite
  • 1x Euro-Scart
  • 1x Component
  • Ethernet
gniazdo HDMI 4.00
możliwość podłączenia komputera pc tak
pilot tak
telegazeta tak
możliwość zawieszenia na ścianie tak

opcja
kolor obudowy czarno-czerwony

Czarny Rose
szerokość 996.00 mm
wysokość 629.00 mm
głębokość 255.00 mm
waga 18.50 kg
dodatkowe informacje Zegar & On/Off Timer
Reklamy

1 Response to “40″ Samsung B7000”  1. 1 GoPro Accessories Trackback o Lipiec 20, 2014 o 2:13 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: