Canon PowerShot SX120 IS

Canon PowerShot SX120 IS

Canon PowerShot SX120 IS

Canon PowerShot SX120 IS
Idealny na podróże rodzinne aparat PowerShot SX120 IS z matrycą o rozdzielczości 10-megapikseli przybliża odległe widoki za pomocą stabilizowanego obiektywu o 10-krotnym zbliżeniu. Tryby Smart Auto i Łatwy umożliwiają rodzinie wykonywanie wspaniałych zdjęć.

Funkcje
– 10,0 MP
– Obiektyw o 10-krotnym zbliżeniu z optycznym stabilizatorem obrazu
– Tryby Smart Auto i Łatwy z technologią wykrywania ujęć
– Duży 3,0-calowy ekran LCD
– Procesor DIGIC 4
– Technologia wykrywania twarzy
– Technologia wykrywania ruchu
– Funkcja i-Contrast
– Tryby fotografowania z całkowicie ręcznym trybem
– Filmy VGA z dźwiękiem

Przyjazny dla rodziny. Potężny obiektyw o zmiennej ogniskowej.

10-megapikseli
Kompaktowy i łatwy w obsłudze aparat PowerShot SX120 IS wyposażony jest w 10-megapikselową matrycę, rejestrującą obraz o szczegółowości wystarczającej do twórczego kadrowania oraz tworzenia odbitek o rozmiarze plakatu.

Obiektyw o 10-krotnym zbliżeniu optycznym z optycznym stabilizatorem obrazu
Za pomocą obiektywu o 10-krotnym zbliżeniu optycznym łatwo jest wypełnić kadr odległym widokiem. Opracowana przez firmę Canon technologia optycznej stabilizacji obrazu przeciwdziała efektom drgań aparatu w celu uzyskania wyraźnych i nieporuszonych zdjęć w całym zakresie ogniskowych.

Tryb Smart Auto i tryb Łatwy
Tryb Smart Auto analizuje jasność, kontrast, odległość i barwę obiektu, aby każdy mógł robić wspaniałe zdjęcia. Z kolei inteligentna technologia wykrywania ujęć wybiera jedno spośród 18 typów ujęć, stosując najlepsze ustawienia zapewniające optymalne wyniki. W trybie Łatwym dezaktywowane zostają wszystkie przyciski poza lampą błyskową, a także zmniejszone zostają ikony na wyświetlaczu w celu beztroskiego fotografowania.

Duży 3,0-calowy ekran LCD
Wyraźny i jasny, 3-calowy ekran LCD o szerokim kącie widzenia sprawia, że kadrowanie i przeglądanie zdjęć staje się przyjemnością.

Procesor DIGIC 4
Procesor DIGIC 4 firmy Canon zapewnia wyjątkowo szybkie działanie aparatu, doskonałą reprodukcję koloru i ulepszoną redukcję szumów, zapewniającą pozbawione szumów zdjęcia przy wyższych czułościach ISO.

Technologia wykrywania twarzy
Aparat PowerShot SX120 IS jest wyposażony w technologię wykrywania twarzy firmy Canon, zapewniającą doskonałą jakość portretów. Funkcja wyboru i śledzenia twarzy umożliwia wskazanie konkretnej twarzy jako głównego obiektu zdjęcia, a samowyzwalacz twarzy wykonuje zdjęcie po wykryciu w klatce dodatkowej twarzy, przez co ułatwia wykonywanie zdjęć grupowych.

Technologia zapobiegająca rozmyciom obrazu
Dzięki technologii wykrywania ruchu aparat PowerShot SX120 IS zapobiega powstawaniu rozmyć obrazów, stosując szereg ulepszonych metod wykrywania ruchu aparatu i obiektu. Ustawienia ISO są dobierane w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Funkcja i-Contrast
Dostępna w trybie fotografowania i przeglądania, ulepszona funkcja i-Contrast optymalizuje zakres dynamiki w zależności od sceny, zachowując szczegóły w ciemnych i zapobiegając prześwietleniu jasnych partii obrazu. Efektem są naturalne obrazy o najlepszym możliwym kontraście.

20 trybów fotografowania
20 specjalnych trybów fotografowania ułatwia otrzymanie doskonałych zdjęć w różnych warunkach oświetleniowych. W pełni ręczny tryb, umożliwiający całkowitą, twórczą kontrolę, przeznaczony jest dla bardziej doświadczonych użytkowników.

Filmy o rozdzielczości VGA
Uzupełnij zdjęcia fantastycznymi filmami dźwiękowymi o rozdzielczości VGA. Specjalna opcja Long Play pozwala rejestrować filmy zajmujące około połowę mniej miejsca na karcie pamięci, dzięki czemu wydłużeniu ulega czas filmowania.

Reklamy

0 Responses to “Canon PowerShot SX120 IS”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: