Canon PowerShot SX20 IS

Canon PowerShot SX20 IS

Canon PowerShot SX20 IS

Aparat PowerShot SX20 IS, szerokokątnym obiektywem o 20-krotnym zbliżeniu i 12,1-megapikselową matrycą, oferuje inteligentne i wszechstronne fotografowanie. Przełącz się na tryb Smart Auto lub filmuj w jakości HD, aby bez wysiłku otrzymać zadziwiające efekty. Aparat posiada 2.5-calowy ekran PureColor VA LCD o zmiennym kącie nachylenia. Dzięki technologii wykrywania ruchu aparat PowerShot SX20 IS zapobiega powstawaniu rozmyć obrazów. Szereg zaawansowanych metod określa ruch aparatu i obiektu, ustawienia ISO oraz reguluje je w celu otrzymania optymalnych rezultatów. Dostępna w trybie fotografowania i przeglądania, ulepszona funkcja i-Contrast optymalizuje zakres dynamiki w zależności od sceny, zachowując szczegóły w ciemnych i zapobiegając prześwietleniu jasnych partii obrazu. Efektem są naturalne obrazy o najlepszym możliwym kontraście.

Canon PowerShot SX20 IS
Aparat PowerShot SX20 IS, szerokokątnym obiektywem o 20-krotnym zbliżeniu i 12,1-megapikselową matrycą, oferuje inteligentne i wszechstronne fotografowanie. Przełącz się na tryb Smart Auto lub filmuj w jakości HD, aby bez wysiłku otrzymać zadziwiające efekty.

Funkcje
* Obiektyw szerokokątny o 20-krotnym zbliżeniu (odpowiednik ogniskowej 28 mm) i z optycznym stabilizatorem obrazu
* 12,1-megapikselowa matryca CCD
* 2,5-calowy ekran PureColor VA LCD o zmiennym kącie
* Tryb Smart Auto z technologią wykrywania ujęć
* Procesor DIGIC 4
* Wykrywanie ruchu
* Wykrywanie twarzy
* Ulepszona funkcja i-Contrast
* Filmy w jakości HD (720 p) i wyjście HDMI
* Gniazdo do mocowania zewnętrznych lamp błyskowych

Moc superzoomu. Doskonały do wszelkich zastosowań.

Szerokokątny superzoom
Szerokokątny obiektyw o 20-krotnym zbliżeniu optycznym (odpowiednik ogniskowej 28 mm) zapewnia wspaniałe efekty w pozycji teleobiektywu zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów, a dzięki napędowi utradźwiękowemu (USM) i silnikowi VCM (Voice Coil Motor) zmiana ogniskowej jest szybka, precyzyjna i prawie bezgłośna. Technologia optycznej stabilizacji obrazu firmy Canon działa w całym zakresie ogniskowych, zabezpieczając zdjęcia przed rozmyciem powodowanym przez wstrząsy aparatu.

12,1 megapiksela
12,1-megapikselowa matryca rejestruje obraz o szczegółowości wystarczającej do twórczego kadrowania oraz tworzenia odbitek o dużych rozmiarach.

2,5-calowy ekran LCD o zmiennym kącie
2,5-calowy ekran LCD o zmiennym kącie umożliwia wykonywanie zdjęć pod prawie każdym kątem. Funkcje nocnego wyświetlania i szybkiego rozjaśniania polepszają widoczność ekranu w bardzo jasnym lub słabym świetle.

Tryb Smart Auto i tryby fotografowania
Tryb Smart Auto analizuje jasność, kontrast, odległość, barwę i ruch obiektu Z kolei inteligentna technologia wykrywania ujęć wybiera jedno spośród 22 typów ujęć, stosując najlepsze ustawienia zapewniające optymalne wyniki. 24 specjalnych trybów fotografowania zawiera pełną ręczną regulację zapewniającą całkowitą kontrolę nad parametrami zdjęcia.

Przetwarzanie DIGIC 4
Procesor DIGIC 4 firmy Canon oferuje niezwykłą szybkość przetwarzania, sprawną obsługę, a także doskonałą jakość zdjęć oraz dokładne odwzorowanie barw. Zaawansowana funkcja redukcji szumów pozwala uzyskać czyste i bogate w szczegóły obrazy, nawet przy wysokich czułościach ISO.

Technologia zapobiegająca rozmyciom obrazu
Dzięki technologii wykrywania ruchu aparat PowerShot SX20 IS zapobiega powstawaniu rozmyć obrazów. Szereg zaawansowanych metod określa ruch aparatu i obiektu, ustawienia ISO oraz reguluje je w celu otrzymania optymalnych rezultatów. Rozmyciu przeciwdziała także tryb Servo AF/AE, utrzymujący ostrość na poruszającym się obiekcie i regulujący ekspozycję w sposób ciągły.

Technologia wykrywania twarzy
Aparat PowerShot SX20 IS jest wyposażony w technologię wykrywania twarzy firmy Canon, zapewniającą doskonałą jakość portretów. Funkcja wyboru i śledzenia twarzy umożliwia wskazanie konkretnej twarzy jako głównego obiektu, a samowyzwalacz twarzy wykonuje zdjęcie po wykryciu w klatce dodatkowej twarzy, przez co ułatwia wykonywanie zdjęć grupowych.

Funkcja i-Contrast
Dostępna w trybie fotografowania i przeglądania, ulepszona funkcja i-Contrast optymalizuje zakres dynamiki w zależności od sceny, zachowując szczegóły w ciemnych i zapobiegając prześwietleniu jasnych partii obrazu. Efektem są naturalne obrazy o najlepszym możliwym kontraście.

Filmy w jakości HD i wyjście HDMI
Nagrywaj filmy w jakości HD (720p, 30 kl./s) z dźwiękiem o jakości stereo i pokaż je na ekranie telewizora HD za pośrednictwem

Reklamy

0 Responses to “Canon PowerShot SX20 IS”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: