Piłkarski stolik do kawy

Chociaż temat piłkarski, to jednak nie wspominajmy o naszej reprezentacji. Nie mówmy o polskich zespołach (nie)grających w europejskich pucharach. Zaparzmy sobie kawę, usiądźmy na kanapie i rozegrajmy własne mecze piłki kopanej na świetnym stoliku, który nadaje się nawet do salonu.

Może i ci piłkarze są drewniani czy plastikowi. Może i nie mają bajecznej techniki, ale ich kondycja jest po prostu fenomenalna, wola walki jeszcze większa, ale co najważniejsze – starają się na tyle, na ile tylko mogą (czyżbym jednak mówił o naszej reprezentacji?).

Wróćmy jednak do stolika. Został on wykonany z twardego drewna z topoli oraz hartowanego szkła, które pozwala na używanie go jako stolika do kawy, gdy nie jest używany do rozgrywania kolejnych pojedynków. Mebel ma tylko 0.5 metra wysokości, więc bez problemu można sobie wygodnie usiąść na sofie.

Jak widać na zdjęciu, jest to nieco mniejsza wersja tzw. piłkarzyków. Każdy uczestnik gry ma do dyspozycji tylko trzy rządki zawodników (normalnie jest pięć), ale to akurat zrozumiałe. Szkoda tylko, że cena jest taka duża. Jeśli chcielibyście sobie kupić taki stolik, to musicie się liczyć z wydatkiem rzędu 600$.

źródło: Geeky-gadgets

Reklamy

0 Responses to “Piłkarski stolik do kawy”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: