D-Link Wireless N150 Router DIR-600

D-Link Wireless N150 Router DIR-600

D-Link Wireless N150 Router DIR-600

Nowoczesny router, który pozwala na bezprzewodowe połączenie wszystkich komputerów i urządzeń mobilnych w domu, w standardzie Wireless N z prędkością do 150 Mb/s. Dzięki niemu wymiana plików muzycznych, filmów lub zdjęć stanie niezwykle prosta i komfortowa, a zaawansowane zabezpieczenia transmisji zagwarantują wysokie bezpieczeństwo przesyłanych danych. Wbudowany QoS Engine zapewnia nadawanie priorytetów transmitowanym pakietom wideo i głosowym, a prosty w obsłudze konfigurator Click’n’Connect umożliwia stworzenie Cyfrowego Domu w dosłownie kilku minut.

D-Link DIR-600 to serce Cyfrowego Domu. To najnowocześniejszy router bezprzewodowy dostępny na polskim rynku. Połącz w jedną sieć wszystkie komputery i urządzenia mobilne w Twoim domu. Udostępnij Internet bezprzewodowo dla laptopa, telefonu komórkowego lub innego urządzenia elektronicznego. Za pomocą sieci bezprzewodowej wymiana plików muzycznych, filmów czy zdjęć jest dziecinnie dziecinne prosta. DIR-600 umożliwi połączenie wszystkich komputerów i urządzeń w bezpieczną sieć z dala od zagrożeń płynących z Internetu. Router D-Link DIR-600 z serii Wireless N150, łączy w sobie szybkość, prostotę i bezpieczeństwo. Wyposażony w zewnętrzną antenę do nadawania i odbierania sygnału Wi-Fi. Dodatkowo zastosowane w nim zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej zapobiegające nieuprawnionemu dostępowi zarówno przez sieć bezprzewodową, jak i przez Internet znacznie poprawiają bezpieczeństwo Cyfrowego Domu. Za szyfrowanie odpowiedzialne są mechanizmy WPA i WPA2, a także podwójne aktywne zapory (SPI i NAT) zapobiegające potencjalnym atakom. Za szybkie przesyłanie danych po domowej sieci odpowiedzialny jest system QoS, a dzięki czytelnemu interfejsowi konfiguracja urządzenia jest banalnie prosta. Wszystko to zamknięte w małej, stylowej obudowie. Za pomocą prostego konfiguratora Click’n’Connect stworzysz Cyfrowy Dom w dosłownie kilku minut, bez niczyjej pomocy!

Router bezprzewodowy D-Link DIR-600 Wireless 150 pozwala współużytkować szerokopasmowe połączenie internetowe przez wiele komputerów w bardzo bezpieczny i ekonomiczny sposób. Po podłączeniu do tego urządzenia, kilka osób w domu użytkownika może jednocześnie przeglądać Internet, gawędzić na czacie lub odtwarzać dostępne w sieci pliki muzyczne oraz przeglądać udostępnione w niej zdjęcia i dokumenty.

  • Transmisja bezprzewodowa z szybkością do 150 Mb/s
  • Technologia bezprzewodowa Wireless N z jedną anteną w celu zapewnienia jak najlepszego pokrycia
  • Etykieta „Works with Windows Vista”
  • Certyfikat zgodności ze specyfikacją Wi-Fi Protected Setup (WPS)
  • Opcja QoS Engine zapewniająca nadawanie priorytetów transmitowanym pakietom wideo i głosowym
  • Kreator D-Link Click’n Connect ułatwiający konfigurację urządzenia, z obsługą w 18 językach.

Cechy produktu:

Producent D-link
Gwarancja
2 lata
// <![CDATA[// interfejsy WAN 10/100Mbit Cable/xDSL (RJ45)
// <![CDATA[// ilość portów WAN 1.00 szt.
// <![CDATA[// interfejsy LAN 10/100Base-TX
// <![CDATA[// ilość portów LAN 10/100 4.00 szt.
// <![CDATA[// wbudowany przełącznik [switch] tak
// <![CDATA[// wbudowany modem ADSL nie
// <![CDATA[// wbudowany punkt dostępowy Wi-Fi tak
// <![CDATA[// zarządzanie WWW
// <![CDATA[// obsługa VPN tak
// <![CDATA[// dodatkowe informacje kreator D-Link Click’n Connect, QoS Engine, transmisja bezprzewodowa do 150 Mb/s – 802.11n, Wireless Protect Setup
// <![CDATA[// odkręcana antena tak
Reklamy

1 Response to “D-Link Wireless N150 Router DIR-600”


  1. 1 Kuliahku Listopad 16, 2009 o 2:18 pm

    hai.. I have a Mikrotik Tutorial site. It pretty much covers Mikrotik related stuff. Come and check it out if you get time 🙂


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: