Linksys Wireless-N Router ADSL WAG320N-EU

Linksys Wireless-N Router ADSL WAG320N-EU

Ciesz się szybką łącznością bezprzewodową w domu i w biurze. Router Wireless-N z obsługą standardu Gigabit ma wbudowany szybki modem ADSL2+, oferujący błyskawiczną, zawsze dostępną łączność z Internetem. Połączenia bezprzewodowe dają możliwość wyboru pasma radiowego, co zapobiega powstawaniu zakłóceń. Cztery wbudowane porty Gigabit oferują Twoim urządzeniom przewodowym połączenie o dużej prędkości. Ponadto zaawansowane zabezpieczenia sieci bezprzewodowej oraz ochrona oferowana przez zaporę SPI chronią Twoją sieć domową i komputery przed większością ataków internetowych.Zrób więcej w krótszym czasie
Ciesz się szybką łącznością bezprzewodową w domu i w biurze. Router Wireless-N z Modemem ADSL2+ z obsługą standardu Gigabit ma wbudowany szybki modem ADSL2+, oferujący błyskawiczną, zawsze dostępną łączność z Internetem. Połączenia bezprzewodowe dają możliwość wyboru pasma radiowego, co zapobiega powstawaniu zakłóceń. Cztery wbudowane porty Gigabit oferują Twoim urządzeniom przewodowym połączenie o dużej prędkości.

Sieć do potęgi N
Błyskawicznie podłącz wszystkich mieszkańców swojego domu, nie korzystając z przewodów. Podwójne pasmo radiowe Wireless-N daje Ci możliwość wyboru pasma o najmniejszych zakłóceniach w Twoim obszarze. W każdym z tych pasm gwarantowana jest doskonała wydajność, dzięki której można bez zakłóceń oglądać nadawane strumieniowo filmy, uzyskać płynną animację w grach oraz szybkie transfery danych — a wszystko to przy doskonałym zasięgu i zmniejszonej liczbie martwych punktów. Urządzenie łączy się również z posiadanymi urządzeniami w standardzie Wireless-G, -B, i -A.

Niezawodny zasięg
Oto zasięg, na którym możesz polegać, w całym domu. Stosowane w technologii Wireless-N rozwiązanie Multiple in, Multiple Out (MIMO) wykorzystuje odbicia sygnałów, które normalnie zakłócają zwykłe technologie bezprzewodowe, w celu zwiększenia zasięgu i redukcji liczby martwych punktów.

Szybsze połączenia
Lepszy dostęp w Twojej sieci. Podłącz obsługujące łącze Gigabit sieciowe pamięci masowe, komputery, drukarki i inne urządzenia do czterech portów 10/100/1000 Gigabit Ethernet, nie napotykając na wąskie gardła, będące zmorą innych routerów.

Zaawansowane zabezpieczenia
Zaawansowane zabezpieczenia sieci bezprzewodowej oraz ochrona oferowana przez zaporę SPI chronią Twoją sieć domową i komputery przed większością ataków internetowych.

Cechy produktu:

Producent Linksys
Gwarancja
2 lata
// <![CDATA[// interfejsy WAN ADSL2/2+ (RJ11)
// <![CDATA[// ilość portów WAN 1.00 szt.
// <![CDATA[// interfejsy LAN 10/100/1000 BaseT (RJ45)
// <![CDATA[// ilość portów LAN 10/100/1000 4.00 szt.
// <![CDATA[// wbudowany przełącznik [switch] tak
// <![CDATA[// wbudowany modem ADSL tak
// <![CDATA[// standard ADSL Annex A
// <![CDATA[// wbudowany punkt dostępowy Wi-Fi tak
// <![CDATA[// zarządzanie WWW
// <![CDATA[// obsługa VPN tak
// <![CDATA[// obsługa VLAN nie
// <![CDATA[// dodatkowe informacje Port USB 2.0, 3 anteny
// <![CDATA[// wbudowany serwer wydruku tak
// <![CDATA[// klonowanie adresu MAC nie
Reklamy

0 Responses to “Linksys Wireless-N Router ADSL WAG320N-EU”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: